Jak powiększyć penisa domowymi sposobami?

Wielu mężczyzn jest niezadowolonych z wielkości swojego penisa. Często wpadają przez to w kompleksy, są niepewni siebie, mają zaniżone poczucie własnej wartości i czują się mniej atrakcyjni dla płci przeciwnej. Kobiety bardzo często skarżą się, że nie są zadowolone z seksu ze swoim partnerem ze względu na niewielki rozmiar ich penisa. Jednak jeszcze nie wszystko stracone, czasem naturę da się oszukać i troszkę w nią zaingerować, żeby nareszcie czerpać satysfakcję z seksu.

W sieci natkniemy się na szereg domowych sposobów na powiększenie penisa, takich jak jelqing, rozciąganie. W skrócie wygląda do podobnie do masturbacji, jednak nie należy doprowadzać się do pełnego wzwodu, należy doprowadzić wyłącznie do powiększenia członka i utrzymywania go w tym stanie przez pewien czas.

Zobacz również: Czym jest jelqing? Jak wykonywać ćwiczenia na powiększanie penisa.

Aby zapobiec powstawaniu podrażnień należy zaopatrzyć się w lubrykant. Jeśli zauważymy na prąciu otarcia czy siniaki, należy przerwać ćwiczenia na kilka dni. Ta metoda powiększania penisa wymaga jednak cierpliwości i wytrwałości. Z drugiej strony jednak uważa się, że rozciąganie penisa to mit, ponieważ nie przynosi większych rezultatów, a nawet jeśli, to są one mało zauważalne. Na szczęście to nie jedyny sposób, żeby w końcu zadowolić naszą partnerkę czy partnera. Firmy farmaceutyczne prześcigają się w ofertach tabletek powiększających prącie. Do takich preparatów możemy bez wahania zaliczyć Penigen. Wygrywa on bowiem w rankingach tabletek powiększających penisa. Inne preparaty są nieskuteczne. A więc widzimy, że w dzisiejszych czasach nie musimy za wszelką cenę godzić się ze swoim losem i całe życie martwić się niewystarczającym rozmiarem swojego penisa. W każdej chwili możemy sięgnąć po skuteczne tabletki na powiększenie penisa Penigen i nasz los odmieni się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *